UJUTRO
1. sat 8.00 - 8.45
2. sat 8.50 - 9.35 VO
3. sat 9.45 – 10.30 VO
4. sat 10.40 – 11.25
5. sat 11.30 – 12.15
6. sat 12.20 – 13.05
7. sat 13.10 – 13.55
POPODNE
1. sat 14.00 – 14.45 VO
2. sat 15.00 – 15.45
3. sat 15.50 – 16.35
4. sat 16.40 – 17.25
5. sat 17.30 – 18.15
6. sat 18.20 – 19.05
7. sat 19.10 – 19.55
PODuzmi (poduzetništvo, održivi razvoj i digitalna transforamcija), na engl. underTAKE (enterpreneurship, sustainable development, digital technology) drugi je dobiveni Erasmus+ projekt financiran sredstvima Europske unije u našoj školi, a provodi se od 1.9.2023. do 28.2.2025.
Kroz cjeloživotno učenje, profesionalni i osobni razvoj učitelja, promjene u stajalištima te dijeljenjem iskustava s europskim kolegama i suradnjom s ustanovama koje su relevantne u ovom području će se pridonijeti osnaživanju učitelja za izazove u području obrazovanja 21. stoljeća.
Mobilnosti su krenule!
OVDJE pogledajte što učimo.
Pogledajte zanimljivu virtualnu izložbu radova naših učenika koja je nastala u vrijeme nastave na daljinu.
Nalazi se u lijevom izborniku - VIRTUALNA IZLOŽBA 2020.
Poslušajte i himnu Pavlekice koju je uglazbio profesor Viktor Mihaljević. Tekst je napisala bivša učenica Laura Vujić kada je bila 4. razred.
« Travanj 2024 » | ||||||
Po | Ut | Sr | Če | Pe | Su | Ne |
1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 |
8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 |
15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 |
22 | 23 | 24 | 25 | 26 | 27 | 28 |
29 | 30 | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 |
6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 |
Šk. god.
2018./2019.
_______________________________________________________________________________
Šk. god.
2017./2018.
_______________________________________________________________________________
NOGOMETNA LIGA PAVLEKICE 2017./2018.
5. - 8. razredi
1.) Organizator nogometne lige je OŠ PAVLEKA MIŠKINE.
2.) Liga će se igrati: PETKOM, od 17.20 - 18.00 sati
u dvorani naše škole (sukladno vremenu i na vanjskom
igralištu).
3.) Nogometna liga (prvo kolo) započinje 27.11.2017. (PETAK)
u 17.20 sati.
4.) Kreirajte nogometnu ekipu od NAJVIŠE 7 IGRAČA,
dajte IME svojoj EKIPI i prijavite se na natjecanje.
Igra se 3+1 (dvorana) ili 4+1 (vanjsko igralište).
5.) Natjecanje će se održati po LIGA SUSTAVU natjecanja.
Svaka ekipa odigrati će s ostalim ekipama više puta.
6.) Nagrade su: MEDALJE, PRIJELAZNI PEHAR I PEHAR
NAJBOLJEM STRIJELCU.
7.) Prijave prima PROFESOR GORAN NAGY.
Voditelj: Goran Nagy, prof.
_________________________________________________________________________________
G O L O V I | ||||||||||||||||||||
utakmice | pobjeda | remi | poraz | postigli | primili | razlika | BODOVI | |||||||||||||
1. | DRVOSJEČE | 20 | 17 | 1 | 2 | 48 | 18 | +30 | 52 | |||||||||||
2. | YOULOUSE | 20 | 15 | 2 | 3 | 41 | 10 | +31 | 47 | |||||||||||
3. | ODI DOMA | 20 | 8 | 5 | 7 | 24 | 20 | +4 | 29 | |||||||||||
4. | NK KINGOVI | 20 | 9 | 1 | 10 | 22 | 28 | -6 | 28 | |||||||||||
5. | DSVP | 20 | 9 | 0 | 11 | 25 | 31 | -6 | 27 | |||||||||||
6. | NK SEDAM | 20 | 2 | 4 | 14 | 13 | 38 | -25 | 10 | |||||||||||
7. | PENZIĆI 2.0 | 20 | 3 | 1 | 16 | 6 | 36 | -30 | 10 | |||||||||||
DSVP | PENZIĆI 2.0 | NK KINGOVI | YOULOUSE | ||||||||||||||||||
Josip HRNJKAŠ | Dominik SKUBE | Jerko KRIŽANAC | Frane SPAHIJA | ||||||||||||||||||
Fran GAŠPARIĆ | Petar JUKIĆ | Marin ŠARIĆ | Damjan ZEC | ||||||||||||||||||
Alfred IGRISHTA | Marko ŠIMUNKOVIĆ | Ivan JURIĆ | Marko PULJIZ | ||||||||||||||||||
Marko ŠTEVINOVIĆ | Marko GEREŠ | Filip IVKOŠIĆ | Kristijan KARANUŠIĆ | ||||||||||||||||||
Marko FRANULOVIĆ | Jakov BUŠIĆ | Domagoj DRAGANOVIĆ | Luka KOLAČEVIĆ | ||||||||||||||||||
Dan ŠIMEK | Juraj KRAMAR | Matej ŠKRBIĆ | Josip VRAN | ||||||||||||||||||
Adrian ŠAROTAR | Patrik SMIRČIĆ | ||||||||||||||||||||
NK SEDAM | ODI DOMA | DRVOSJEČE | |||||||||||||||||||
Tomislav ŽLIBAR | Valentino BOBARIĆ | Tin RAZUM | |||||||||||||||||||
Vito ČILIĆ | Ante IVKOŠIĆ | Mislav BLAŽEKOVIĆ | |||||||||||||||||||
Mauro ČILIĆ | Niko KREŠIĆ | Petar RAZUM | |||||||||||||||||||
Ivan BADROV | Ivan MAŠIĆ | Luka PRAJDIĆ | |||||||||||||||||||
Fran TRETINJAK | Marko PERKOV | Luka JAKOVLJEVIĆ | |||||||||||||||||||
Petar LEMIĆ | Borna JURAS | Marko VUČIĆ | |||||||||||||||||||
Senad ALI | Filip VOSTREL | Ivor MAKAR | |||||||||||||||||||
Niko FAK | Antonio BLAŽIĆ | ||||||||||||||||||||
Tin TUDJEK | |||||||||||||||||||||
Lista strijelaca: | ||
1. | Marko Vučić | 18 |
2. | Tin Razum | 16 |
3. | Marko Puljiz | 15 |
4. | Domagoj Draganović | 13 |
Frane Spahija | 13 | |
5. | Ivan Mašić | 12 |
6. | Damjan Zec | 11 |
7. | Mislav Blažeković | 10 |
Marko Franulović | 10 | |
8. | Marko Števinović | 6 |
9. | Josip Hrnjkaš | 5 |
Niko Krešić | 5 | |
10. | Vito Čilić | 4 |
Tomislav Žlibar | 4 | |
11. | Ivan Badrov | 3 |
Ante Ivkošić | 3 | |
Filip Ivkošić | 3 | |
Petar Jukić | 3 | |
Jerko Križanac | 3 | |
Ivor Makar | 3 | |
12. | Borna Belanić | 2 |
Fran Gašparić | 2 | |
Alfred Igrishta | 2 | |
Luka Prajdić | 2 | |
Marko Šimunković | 2 | |
Matej Škrbić | 2 | |
Josip Vran | 2 | |
13. | Josip Babić | 1 |
Valentino Bobarić | 1 | |
Antonio Blažić | 1 | |
Mauro Čilić | 1 | |
Patrik Smirčić | 1 | |
Fran Tretinjak | 1 | |
Tin Tudjek | 1 | |
Filip Vostrel | 1 | |
"VIKENDOM U SPORTSKE DVORANE" | ||||||||
Nogometna liga Pavlekica 2017./2018. | ||||||||
27.10.2017. | 01.12.2017. | |||||||
NK Sedam - DSVP | 3-1 | Penzići 2.0 - DSVP | 0-2 | |||||
NK Sedam - Odi Doma | 0-3 | |||||||
NK Kingovi - Odi Doma | 1-0 | Youlouse - Drvosječe | 0-1 | |||||
NK Kingovi - Odi Doma | 1-0 | |||||||
DSVP - NK Sedam | 3-0 | |||||||
03.11.2017. | Penzići 2.0 - Drvosječe | 0-5 | ||||||
DSVP - Odi Doma | 1-0 | |||||||
Drvoječe - Odi Doma | 0-1 | Youlouse - Penzići 2.0 | 4-0 | |||||
Youlouse - NK Kingovi | 1-0 | |||||||
8.12.2017. | ||||||||
Drvosječe - NK Kingovi | 3-0 | |||||||
Odi Doma - Youlouse | 0-0 | DSVP - Drvosječe | 1-2 | |||||
NK Sedam - NK Kingovi | NK Kingovi | 0-3 | NK Kingovi - Penzići 2.0 | 0-1 | ||||
NK Sedam - Youlouse | 1-1 | |||||||
Penzići 2.0 - Odi Doma | 0-2 | |||||||
NK Sedam - Drvosječe | 1-2 | |||||||
10.11.2017. | Youlouse - Odi Doma | 1-0 | ||||||
NK Sedam - Youlouse | 0-1 | 15.12.2017. | ||||||
DSVP - NK Kingovi | 1-2 | |||||||
NK Kingovi - DSVP | 2-1 | |||||||
DSVP - Youlouse | 0-2 | NK Sedam - Odi Doma | 1-2 | |||||
Penzići 2.0 - DSVP | 0-1 | |||||||
Odi Doma - Drvosječe | 1-1 | Drvosječe - NK Kingovi | 3-1 | |||||
Penzići 2.0 - Odi Doma | 0-1 | NK Sedam - DSVP | 1-3 | |||||
Drvosječe - Youlouse | 1-0 | Youlouse - NK Kingovi | 1-0 | |||||
NK Kingovi - Penzići 2.0 | 3-0 | |||||||
Odi Doma - NK Sedam | 1-1 | 22.12.2017. | ||||||
17.11.2017. | Penzići 2.0 - Drvosječe | 0-1 | ||||||
Youlouse - NK Sedam | 2-0 | |||||||
Penzići 2.0 - NK Sedam | 1-0 | NK Kingovi - Odi Doma | 1-1 | |||||
Drvosječe - DSVP | 3-2 | Youlouse - DSVP | 4-1 | |||||
Penzići 2.0 - Youlouse | 0-2 | Penzići 2.0 - NK Sedam | 0-2 | |||||
Odi Doma - DSVP | 3-0 | Drvosječe - NK Kingovi | 5-2 | |||||
NK Sedam - Drvosječe | 0-7 | Odi Doma - Penzići 2.0 | 4-1 | |||||
NK Kingovi - Youlouse | 0-3 | |||||||
19.01.2018. | ||||||||
24.11.2017. | ||||||||
Drvosječe - DSVP | 2-0 | |||||||
Penzići 2.0 - DSVP | 1-2 | Odi Doma - Youlouse | 1-5 | |||||
Odi Doma - Drvosječe | 0-2 | NK Kingovi - Penzići 2.0 | 1-0 | |||||
NK Kingovi - NK Sedam | 3-1 | NK Sedam - Drvosječe | 0-1 | |||||
Youlouse - DSVP | 1-2 | DSVP - NK Kingovi | 0-1 | |||||
Penzići 2.0 - NK Sedam | 1-0 | Odi Doma - DSVP | 3-1 | |||||
Penzići 2.0 - Drvosječe | 0-2 | Youlouse - Drvosječe | 7-2 | |||||
NK Sedam - Penzići 2.0 | 1-1 | |||||||
26.01.2018. | ||||||||
DSVP - Penzići 2.0 | 2-0 | |||||||
Drvosječe - Odi Doma | 2-0 | |||||||
NK Kingovi - Youlouse | 0-1 | |||||||
NK Sedam - DSVP | 0-1 | |||||||
Penzići 2.0 - Youlouse | 0-2 | |||||||
Drvosječe - NK Kingovi | 3-1 | |||||||
Odi Doma - NK Sedam | 1-1 |
_______________________________________________________________________
Šk. god.
2016./2017.
_______________________________________________________________________
NOGOMETNA LIGA PAVLEKICE 2016./2017.
5. - 8. razredi
G O L O V I | ||||||||||||||||||||
odigrane | pobjeda | remi | poraz | postigli | primili | razlika | bodovi | |||||||||||||
1. | YOULOSE | 14 | 11 | 0 | 3 | 36 | 10 | +26 | 33 | |||||||||||
2. | GRANDE ČONČA | 12 | 9 | 0 | 3 | 27 | 8 | +19 | 27 | |||||||||||
3. | DSVP | 13 | 8 | 1 | 4 | 21 | 8 | +13 | 25 | |||||||||||
4. | FC DREAM TEAM | 13 | 8 | 1 | 4 | 22 | 15 | +7 | 25 | |||||||||||
5. | BIJELI | 12 | 7 | 2 | 3 | 17 | 11 | +6 | 23 | |||||||||||
6. | CAREVI | 13 | 3 | 3 | 7 | 10 | 15 | -5 | 12 | |||||||||||
7. | MATIJA MS | 14 | 2 | 6 | 6 | 7 | 19 | -12 | 12 | |||||||||||
8. | BIG BANG | 13 | 2 | 2 | 9 | 7 | 28 | -21 | 8 | |||||||||||
9. | PENZIĆI | 12 | 0 | 1 | 11 | 2 | 33 | -31 | 1 | |||||||||||
BIJELI | YOULOSE | PENZIĆI | GRANDE ČONČA | |||||||||||||||||
Josip VRAN | Frane SPAHIJA | Sven BEZAK | Andrija F. VASILJEVIĆ | |||||||||||||||||
Luka PRAJDIĆ | Damjan ZEC | Petar JUKIĆ | Vito ČILIĆ | |||||||||||||||||
Valentino BOBARIĆ | Kristian KARANUŠIĆ | Eugen Begač | Mauro ČILIĆ | |||||||||||||||||
Marko GEREŠ | Želimir IGNAC | Dominik SKUBE | Petar LEMIĆ | |||||||||||||||||
Josip BABIĆ | Jakov JURIĆ | Jakov BUŠIĆ | Milan BRKIĆ | |||||||||||||||||
Dan ŠIMEK |
Jakov VRSALOVIĆ |
|||||||||||||||||||
FC DREAM TEAM | MATIJA MS | CAREVI | BIG BANG | |||||||||||||||||
Borna JURAS | Matija SLONJŠAK | Petar RAZUM | Senad ALI | |||||||||||||||||
Ante IVKOŠIĆ | Tin TUDJEK | Pablo BENKO | Ivan BADROV | |||||||||||||||||
Ivan MAŠIĆ | Samuel POSTRUŽIN | Noa ANTOLOVIĆ | Ian GREGORINČIĆ | |||||||||||||||||
Marko PERKOV | Luka MARENIĆ | Maja ŠKUDAR | Tomislav ŽLIBAR | |||||||||||||||||
Niko KREŠIĆ | Marko LARVA | Ana PAPIĆ | Bojan FIŠĆUR | |||||||||||||||||
Filip VOSTREL | Fran LJUBIČIĆ | Patrik SMIRČIĆ | Daniel ŠKREBLIN | |||||||||||||||||
Noah POSTRUŽIN | Tin RAZUM | |||||||||||||||||||
DSVP | ||||||||||||||||||||
Juraj ĐEREK | ||||||||||||||||||||
Marko ŠTEVINOVIĆ | ||||||||||||||||||||
Josip HRNJKAŠ | ||||||||||||||||||||
Adrian ŠAROTAR | ||||||||||||||||||||
Marko FRANULOVIĆ | ||||||||||||||||||||
Alfred IGRISHTA | ||||||||||||||||||||
Fran GAŠPARIĆ | ||||||||||||||||||||
_________________________________________________________________
------------------------------------------------------------------------------------------------------
NOGOMETNA MINI-LIGA ZA UČENIKE 5.-8. RAZREDA
Školska godina 2015./2016.
Ove školske godine školska mini-liga u nogometu obuhvatila je 13 kola u kojima su se 3 momčadi borile za naslov pobjednika. Naslov najboljih je osvojila momčad „Različak“ koja je u 26 utakmica ostvarila 14 pobjeda uz 7 nerješenih utakmica i 5 poraza skupivši 49 bodova uz gol-razliku 84-65. Slijede na drugom mjestu momčad „FK Radnik“ sa 36 bodova te „Nike FC“ sa 23 osvojena boda.
Za momčad „Različak“ nastupili su Karlo Alpeza 8.A, Maksim Kos 8.A, Božidar Zelić 8.A, Luka Ivanković 8.A, Tin Zlopaša 8.A, Andrija Flikač 7.C i Milan Brkić 6.B.
Najbolji strijelac mini-lige je Luka Marsenić (FK Radnik) sa postignutih 29 pogodaka, slijedi ga Maksim Kos (Različak) sa 26 pogodaka te trojica igrača sa 22 pogodaka - Božidar Zelić (Različak), Ivan Galović (Nike FC), Roko Tičić (FK Radnik).
Čestitke momčadi „Različak“ i najuspješnijim strijelcima natjecanja te svim igračima na sportskoj borbi i primjerenom ponašanju tijekom cijelog natjecanja!
Slijede rezultati natjecanja:
1. kolo – 14.12.2015. |
|||
Različak – Nike FC |
4:3 (2:3) |
Zelić 2, Alpeza 2 |
Seleši 2, Galović |
Različak – FK Radnik |
1:1 (1:1) |
Flikač |
Tičić |
Nike FC – FK Radnik |
3:0 (2:0) |
Seleši, Ivaniš, Hrkač |
/ |
2. kolo – 20.12.2015. |
|||
Različak – Nike FC |
3:1 (1:0) |
Zelić 2, Kos |
Jurić |
Različak – FK Radnik |
2:4 (2:2) |
Zelić 2 |
Tičić 2, Flis, Kovačić |
Nike FC – FK Radnik |
5:2 (3:0) |
Ivaniš 2, Galović, Seleši, Vujović |
Tičić, Grđan |
3. kolo – 11.01.2016. |
|||
Različak – Nike FC |
7:4 (4:2) |
Zelić 6, Kos |
Galović 2, Jurić, Vujović |
Različak – FK Radnik |
2:2 (1:1) |
Zelić, Kos |
Tičić, Marsenić |
Nike FC – FK Radnik |
2:5 (2:2) |
Jurić, Ivaniš |
Marsenić 2, Tičić, Grđan, Kovačić |
4. kolo – 18.01.2016. |
|||
Različak – Nike FC |
6:2 (3:1) |
Alpeza 3, Zelić 2, Kos |
Jurić, Ivaniš |
Različak – FK Radnik |
1:3 (1:0) |
Zelić |
Marsenić 2, Tičić |
Nike FC – FK Radnik |
1:1 (0:1) |
Galović |
Flis |
5. kolo – 25.01.2016. |
|||
Različak – Nike FC |
2:1 (1:1) |
Alpeza, Kos |
Seleši |
Različak – FK Radnik |
2:5 (1:2) |
Kos 2 |
Tičić 2, Marsenić 2, Grđan |
Nike FC – FK Radnik |
1:3 (0:3) |
Galović |
Tičić, Marsenić, Kovačić |
6. kolo – 01.01.2016. |
|||
Različak – Nike FC |
4:4 (2:1) |
Zelić 3, Kos |
Seleši 3, Jurić |
Različak – FK Radnik |
5:3 (4:1) |
Kos 2, Alpeza 2, Ivanović |
Kovačić, Štrk, Marsenić |
Nike FC – FK Radnik |
5:8 (3:5) |
Jurić 3, Seleši, Ivaniš |
Marsenić 3, Flis 2, Grđan 2, Štrk |
7. kolo – 08.02.2016. |
|||
Različak – Nike FC |
2:2 (0:2) |
Ivanković, Kos |
Jurić, Seleši |
Različak – FK Radnik |
4:2 (2:2) |
Kos 3, Alpeza |
Marsenić 2 |
Nike FC – FK Radnik |
6:4 (3:1) |
Galović 3, Jurić 2, Ivaniš |
Tičić 4 |
8. kolo – 15.02.2016. |
|||
Različak – Nike FC |
3:7 (2:5) |
Kos 2, Alpeza |
Galović 3, Seleši 3, Ivaniš |
Različak – FK Radnik |
3:2 (3:2) |
Alpeza, Kos, Flikač |
Marsenić 2 |
Nike FC – FK Radnik |
3:5 (1:3) |
Seleši 2, Galović |
Marsenić 3, Kovačić, Tičić |
9. kolo – 22.02.2016. |
|||
Različak – Nike FC |
3:1 (2:0) |
Kos 2, Ivanković |
Ivaniš |
Različak – FK Radnik |
3:1 (1:1) |
Alpeza, Kos, Zelić |
Marsenić |
Nike FC – FK Radnik |
2:6 (2:2) |
Galović 2 |
Marsenić 4, Tičić 2 |
10. kolo – 29.02.2016. |
|||
Različak – FK Radnik |
2:2 (2:2) |
Alpeza 2 |
Tičić, Marsenić |
Nike FC – FK Radnik |
4:4 (2:2) |
Seleši 2, Galović, Jurić |
Marsenić 3, Grđan |
Različak – Nike FC |
4:2 (2:0) |
Kos 3, Zlopaša |
Ivaniš, Jurić |
11. kolo – 07.03.2016. |
|||
Nike FC – FK Radnik |
7:2 (4:2) |
Jurić 3, Galović 2, Ivaniš 2 |
Štrk, Kovačić |
Različak – Nike FC |
3:4 (3:1) |
Kos, Alpeza 2 |
Galović 3, Jurić |
Različak – FK Radnik |
2:2 (1:1) |
Ivanković, Kos |
Štrk 2 |
Rezultati - 12. kolo – 14.03.2016. |
|||
Nike FC – FK Radnik |
0:3 BB |
/ |
/ |
Različak – Nike FC |
0:3 BB |
/ |
/ |
Različak – FK Radnik |
5:1 (2:0) |
Alpeza 3, Kos, Flikač |
Grđan |
Rezultati - 13. kolo – 04.04.2016. |
|||
Nike FC – FK Radnik |
2:5 (2:3) |
Ivaniš, Jurić |
Tičić 3, Marsenić, Grđan |
Različak – Nike FC |
3:3 (2:2) |
Alpeza, Zelić, Ivanković |
Ivaniš, Seleši, Galović |
Različak – FK Radnik |
2:1 (0:0) |
Zelić, Zlopaša |
Tičić |
TABLICA NAKON 13. KOLA |
|||
|
26 – 14 – 7 - 5 |
49 bodova |
84 – 65 pogodaka |
|
26 – 10 – 6 - 10 |
36 bodova |
77 – 75 pogodaka |
|
26 – 6 – 5 - 15 |
23 boda |
75 - 95 pogodaka |
Najbolji strijelci natjecanja ZAVRŠNO |
29 pogodaka - Luka Marsenić (FK Radnik) |
26 pogodaka - Maksim Kos (Različak) |
22 pogodaka - Božidar Zelić (Različak), Ivan Galović (Nike FC), Roko Tičić (FK Radnik) |
20 pogodaka - Karlo Alpeza (Različak) |
18 pogodaka - Josip Seleši (Nike FC), Jakov Jurić (Nike FC) |
14 pogodaka - Luka Ivaniš (Nike FC) |
9 pogodaka - Jan Grđan (FK Radnik) |
8 pogodaka - Vinko Kovačić (FK Radnik) |
5 pogodaka - Luka Ivanković (Različak), Luka Štrk (FK Radnik) |
3 pogotka - Andrija Flikač (Različak) |
2 pogotka - Tin Zlopaša (Različak), Fran Vujović (Nike FC), Hrvoje Flis (FK Radnik) |
1 pogodak - Ante Ljubo Hrkač (Nike FC) |
Voditelj: Goran Nagy, prof.